Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145268
10219
478
17000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x18 cm
2890849
10220
478
13000
3158787
10221
478
22000
3092995
10222
478
19000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, lapméret: 50x35 cm
3224963
10223
478
30000
Fajó János (1937-2018): Improvizációk, 1987. Szitanyomat, karton, jelzés nélkül. 46×36 cm. Az 1987-ben megjelent szitanyomat mappa karton borítója. Üvegezett fakeretben.
3262173
10224
478
3200
Fehér Ilona (1913-1983): Balatonparti sétány. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 29,5x39 cm 3258171
10225
478
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szénabetakarítás. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Lap széle sérült. 28x21 cm
2888598
10226
478
3013605
10227
478
2888606
10228
478
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm 3169732
10229
478
Gádor Emil (1911-1998): Színes kert. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x29 cm
3169095
10230
478
32000
Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF