Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10219.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10220.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10221.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10222.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Fajó János (1937-2018): Improvizációk, 1987. Szitanyomat, karton, jelzés nélkül. 46×36 cm. Az 1987-ben megjelent szitanyomat mappa karton borítója. Üvegezett fakeretben.
10223.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Fehér Ilona (1913-1983): Balatonparti sétány. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 29,5x39 cm
10224.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Farkasházy Miklós (1895-1964): Szénabetakarítás. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Lap széle sérült. 28x21 cm
10225.

Rufpreis:
3 000 HUF

10226.

Rufpreis:
2 800 HUF

10227.

Rufpreis:
2 800 HUF

10228.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gádor Emil (1911-1998): Színes kert. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x29 cm
10229.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10230.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF