https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3178610
10243
478
0
8500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyurkovics Hunor (1941-): Zenészek, 2004. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé hullámos. Paszpartu széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2560169
10244
478
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2543574
10245
478
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Győri István (1957 - ): Gond. Szén, papír, jelzett , , keret nélkül, feltekert állapotban 100×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135374
10246
478
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3073746
10247
478
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
Das Lot is nicht erreichbar
2644257
10248
478
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Zsuzsanna és a vének. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Bal alsó sarkában apró hiánnyal. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3169103
10249
478
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3170205
10250
478
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2888605
10251
478
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3111321
10252
478
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gál András (1968-): ... és a farkas. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. 12/100. 20x14,5 cm paszpartuban
Das Lot is nicht erreichbar
3214694
10253
478
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gellér B. István (1946-2018): Napló (Pegazus), 1997. Computer print, papír, jelzett, számozott (2/10), üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2888756
10254
478
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Házak. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17,5x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse