Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10508.

Rufpreis:
1 400 HUF

10509.

Rufpreis:
1 400 HUF

10510.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Tanulmányfej, 1943. Szén, kréta, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és címkén is feliratozott. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm
10511.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10512.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Tengerparti idil. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. fakeretben, kis kopással 60×80 cm
10513.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
10514.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy Zoltán (1916-1987): Neszebári utcarészlet (Bulgária). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 23x31 cm
10515.

Rufpreis:
2 400 HUF

Németh Nelli (-): Madaras nő. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
10516.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy B. István (1933-2006): Szentháromság tér (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x30,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10517.

Nagy B. István (1933-2006): Szentháromság tér (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x30,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy B. István (1933-2006): Piackapu (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10518.

Nagy B. István (1933-2006): Piackapu (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
3 000 HUF

Németi Judit (1954-): Városháza (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 26x42 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10519.

Németi Judit (1954-): Városháza (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 26x42 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF