Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103552
10508
478
3038442
10509
478
3055426
10510
478
3137040
10511
478
Nolipa István Pál (1907-1986): Tanulmányfej, 1943. Szén, kréta, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és címkén is feliratozott. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm 3027217
10512
478
75000
3254652
10513
478
30000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Tengerparti idil. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. fakeretben, kis kopással 60×80 cm
3170788
10514
478
24000
Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
3262193
10515
478
Nagy Zoltán (1916-1987): Neszebári utcarészlet (Bulgária). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 23x31 cm 3257606
10516
478
Németh Nelli (-): Madaras nő. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm 3261266
10517
478
Nagy B. István (1933-2006): Szentháromság tér (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x30,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
3261256
10518
478
Nagy B. István (1933-2006): Piackapu (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
3261162
10519
478
Németi Judit (1954-): Városháza (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 26x42 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) . Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF