Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3261158
10520
478
Németi Judit (1954-): Nagypréposti palota (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 25x42 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) . 3246382
10521
478
3400
Nolipa István Pál (1907-1986): Utcarészlet, 1973. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18,5x25 cm 3244840
10522
478
19000
Nolipa István Pál (1907-1986): Halászcsárda, 1947. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán tájkép vázlattal a soroksári Sortex gyárral. 27,5x35 cm. 3244414
10523
478
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26x17 cm
3144678
10524
478
5500
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 12/22. 25x14,5 cm 3134936
10525
478
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 15/22 számozással, 22×10,5 cm 3101198
10526
478
19000
3237474
10527
478
11000
Oszter Dezső (1955-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 30x50 cm. Fakeretben. 3219296
10528
478
11000
3207826
10529
478
Olajos György (1953-): Le Sacre du printemps I. (a tavasz hírnökei), 2., 1980. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva, 28×18 cm. Korai egyedi munka az életműből, gyűjtői darab! 3175417
10530
478
4200
3164355
10531
478
Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF