Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Németi Judit (1954-): Nagypréposti palota (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 25x42 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10520.

Németi Judit (1954-): Nagypréposti palota (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 25x42 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Utcarészlet, 1973. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18,5x25 cm
10521.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nolipa István Pál (1907-1986): Halászcsárda, 1947. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán tájkép vázlattal a soroksári Sortex gyárral. 27,5x35 cm.
10522.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26x17 cm
10523.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 12/22. 25x14,5 cm
10524.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 15/22 számozással, 22×10,5 cm
10525.

Rufpreis:
5 000 HUF

10526.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Oszter Dezső (1955-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 30x50 cm. Fakeretben.
10527.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10528.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Olajos György (1953-): Le Sacre du printemps I. (a tavasz hírnökei), 2., 1980. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva, 28×18 cm. Korai egyedi munka az életműből, gyűjtői darab!
10529.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10530.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
10531.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF