Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219648
10653
478
3219889
10654
478
3219887
10655
478
3215327
10656
478
14000
3134153
10657
478
Szalay Miklós (1972-): Fejesek, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 12,5x8 cm
3192460
10658
478
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 8, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
3219339
10659
478
Szalay S. Zoltán (-). Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
3219337
10660
478
Szalay S. Zoltán (-). Őszi hangulat. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
3220192
10661
478
Szabó Lajos (1927-1995): Folyóparton. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkével és autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
3149725
10662
478
3143380
10663
478
11000
3164001
10664
478
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF