Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10653.

Rufpreis:
2 400 HUF

10654.

Rufpreis:
12 000 HUF

10655.

Rufpreis:
12 000 HUF

10656.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Miklós (1972-): Fejesek, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 12,5x8 cm
10657.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 8, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10658.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szalay S. Zoltán (-). Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10659.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay S. Zoltán (-). Őszi hangulat. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10660.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó Lajos (1927-1995): Folyóparton. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkével és autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
10661.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10662.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10663.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10664.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF