https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2966975
10629
478
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm 2867461
10630
478
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956165
10631
478
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sautner Lipót (1889-?): Vízparti fények. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi raglapokkal, egyiken Budapest Főváros IV (...) bélyegzővel. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2666383
10632
478
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Buda, Hűvösvölgy környéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. 48x37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2877050
10633
478
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3160690
10634
478
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3181564
10635
478
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sinkó János (1949-): Térkompozíció, 1976. Lito-ofszet, papír, jelzett, próbanyomat II., 25x27 cm. Sarkaiban kissé sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
2879474
10636
478
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm
Das Lot is nicht erreichbar
3254645
10637
478
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somogyi Szántó Béla (1945-): Pogányvári hegy. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével.dekoratív fakeretben, 50x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3226674
10638
478
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 3219617
10639
478
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában, 1918. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm) 3257232
10640
478
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stettner Béla (1928-1984): Badacsonyi "kőkapu". Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 24×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse