Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10629.

Rufpreis:
1 200 HUF

10630.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10631.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10632.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10633.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10634.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10635.

Rufpreis:
4 000 HUF

10636.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Somogyi Szántó Béla (1945-): Pogányvári hegy. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével.dekoratív fakeretben, 50x60 cm
10637.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sugár Gábor (1976- ): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm
10638.

Rufpreis:
8 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában, 1918. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10639.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Badacsonyi "kőkapu". Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 24×32 cm
10640.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF