https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm
1
10616.

Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm
1
10618.

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm
1
10619.

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte dombok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm
1
10620.

Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte dombok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, sérült, jelzés njélkül 51x59cm
1
10621.

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, sérült, jelzés njélkül 51x59cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült.
1
10622.

Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sebestyén János (1957-): Szokatlan galaxisok III. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36x35 cm
1
10623.

Sebestyén János (1957-): Szokatlan galaxisok III. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Saáry Laura (-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×40 cm
1
10624.

Saáry Laura (-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Somorác Pál: Téli fények. Olaj, vászon, jjl.: Somorác 2001. 40x50 cm, keretben, kis sérüléssel.
1
10625.

Somorác Pál: Téli fények. Olaj, vászon, jjl.: Somorác 2001. 40x50 cm, keretben, kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel
1
10626.

Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
1
10627.

Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
1
10628.

Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse