https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2750417
10592
478
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191125
10593
478
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (9/10). Lapszéli apró szakadásokkal. 29x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3236979
10594
478
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruisz György (1922-1994): Konyha. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068843
10595
478
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3178510
10596
478
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Angelo Ranzi (1930-2019): Villa. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 18x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750418
10597
478
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135399
10598
478
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3254276
10599
478
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Elekrtomos erők. Algráfia, papír, jelzett, Ruzicskay György autográf címzésével, 25x19 cm Dekoratív keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3254442
10600
478
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rozanits Tibor (1931-): Aratás. Rézkarc, papír. Jelzett, szélén folt 27x37 cm 3258679
10601
478
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258549
10602
478
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Dunakanyar. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258565
10603
478
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Érsekvadkerti táj. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30,5×46,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse