Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm
Sophie Taeuber-Arp (1889-1943): Struktúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Tamkó Sirató Károly (1905-1980): Planizmus/ Le Planisme, 1936-1981. 9 db szitanyomat, papír. Részben jelzett a nyomaton. Számozott az előlapon (73/75). Készült 75 számozott példányban. Pesti Műhely, 1981. Felelős kiadó: Fajó János. Lapméret: 49x41,5 cm. Kiadói karton mappában. Előlap szélein kisebb elszíneződésekkel, máskülönben jó állapotban.
Török Endre (1926-1980): Duna. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/3), üvegezett fakeretben, hátoldalán Csók István Galéria címkéjével, 30×41 cm
T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Napos táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült (felületi festék hiánnyal). Dekoratív fakeretben. 40x50 cm