Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10726.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10727.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10728.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10729.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Török Endre (1926-1980): Duna. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/3), üvegezett fakeretben, hátoldalán Csók István Galéria címkéjével, 30×41 cm
10730.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Napos táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült (felületi festék hiánnyal). Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10731.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Balatoni vitorlások. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10732.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
10733.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, jelzés énlkül. Vakkeret nélkül. 30,5x26,5 cm
10734.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Piros nyakkendős úr portréja. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 40,5x30,5 cm
10735.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Piros sapkás hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 46x35 cm
10736.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 33,5x45,5 cm
10737.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF