Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209777
10750
478
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19,5×18 cm
3145152
10751
478
Véssey Gábor (1948-): Térdelő Rembrandt, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással, 19,5×15 cm
3231448
10752
478
Veress Pál (1920-1999): A szabad sajtó küzdelme, 1994. Fametszet, papír, jelzett. 20×15 cm.
3231444
10753
478
Veress Pál (1920-1999): Virágbálvány virág helyett, 1982. Fametszet, papír, jelzett. Veress Pál autográf ajánlásával. 24×9 cm, üvegezett fakeretben.
3217864
10754
478
Vystup József (-), 2 db grafika: Gótika és illusztráció. Rézkarc ("Gótika"), tus ("illusztráció"), papír, mindkettő jelzett. 12x7 és 17,5x8 cm. Üvegezett fakeretben.
3214829
10755
478
Veress Zoltán (1868-1935): Vihar előtt. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm 2971931
10756
478
65000
3182167
10757
478
4200
3195146
10758
478
3078965
10759
478
3126522
10760
478
24000
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57×37,5 cm 3164062
10761
478
44000
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF