Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19,5×18 cm
10750.

Rufpreis:
3 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Térdelő Rembrandt, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással, 19,5×15 cm
10751.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veress Pál (1920-1999): A szabad sajtó küzdelme, 1994. Fametszet, papír, jelzett. 20×15 cm.
10752.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Veress Pál (1920-1999): Virágbálvány virág helyett, 1982. Fametszet, papír, jelzett. Veress Pál autográf ajánlásával. 24×9 cm, üvegezett fakeretben.
10753.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vystup József (-), 2 db grafika: Gótika és illusztráció. Rézkarc ("Gótika"), tus ("illusztráció"), papír, mindkettő jelzett. 12x7 és 17,5x8 cm. Üvegezett fakeretben.
10754.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Veress Zoltán (1868-1935): Vihar előtt. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10755.

Rufpreis:
12 000 HUF

10756.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10757.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10758.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10759.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10760.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10761.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF