Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Vladár László (1958-): Édesanyja portréja. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x15 cm
10762.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Dunakanyar Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 29,5x18 cm
10763.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tommy Vig (1938-): Kereszteződések (crossroads). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 28x38 cm
10764.

Rufpreis:
10 000 HUF

Veszely Ferenc (1945-): Vizes lap. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10765.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Várnagy Ildikó (1944-): Lények (cím nélkül). Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10766.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki hajók (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 32×47 cm
10767.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki kikötő (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 35×46 cm
10768.

Rufpreis:
8 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 18×19 cm
10769.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Bal lábbal keltem (big foot). Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 50x68x13 cm
10770.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10771.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Váci András (1928-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat II. pecséttel, 33,5×20 cm
10772.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Varga Mátyás (1910-2002): Mise. Tus, papír. jelzés nélkül 30x20 cm
10773.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF