Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3255347
10714
478
3800
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Vitorláskikötő. Linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 33×26 cm 3219321
10715
478
Tavaszy Noémi (1927-2018). 3 db fém nyomódúc, mindegyik jelzett a dúcon, 12×8,5 cm és 18x9 cm. 3219405
10716
478
Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kartonra kasírozva. 15x10 cm 3220343
10717
478
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Fésülködés, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és felületi sérüléssel. Kartonra kasírozva. Lap alja vágott. 37,5×23 cm
3069870
10718
478
3018240
10719
478
17000
3193476
10720
478
Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm
2890037
10721
478
3128915
10722
478
3800
Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm
3139961
10723
478
3148248
10724
478
24000
3136229
10725
478
26000
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF