Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Vitorláskikötő. Linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 33×26 cm
10714.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tavaszy Noémi (1927-2018). 3 db fém nyomódúc, mindegyik jelzett a dúcon, 12×8,5 cm és 18x9 cm.
10715.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kartonra kasírozva. 15x10 cm
10716.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Fésülködés, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és felületi sérüléssel. Kartonra kasírozva. Lap alja vágott. 37,5×23 cm
10717.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10718.

Rufpreis:
3 000 HUF

10719.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10720.

Rufpreis:
2 800 HUF

10721.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10722.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10723.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10724.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10725.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF