Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257667
10701
478
Szekeres József (1944-): Szentendrei részlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 45x27 cm. Fakeretben. 3258352
10702
478
Szennik György (1923-): Zsennyei rét. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm 3261279
10703
478
Szurcsik József (1959-): Nagytemplom (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 43x30 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) . 3261682
10704
478
4600
Szőnyi István (1894-1960): Női portré. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé laza paszpartuban. 17×15 cm 3257138
10705
478
36000
Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm
3256827
10706
478
14000
Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3256786
10707
478
Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
3243261
10708
478
Szegő Gizi (1902-1985): Kezdődik a tanév (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel és Ludas Matyi címlap felirattal. 30,5x21,5 cm 3142810
10709
478
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
3256166
10711
478
Székely Árpád (1861-1914): Rézbányai utcarészlet (Bihar, ma Románia). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, lapszéli apró foltokkal, 22×28 cm 3256161
10712
478
Székely Árpád (1861-1914): Malacok az udvaron. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, lapszéli kisebb gyűrődésekkel és foltokkal, 23×27,5 cm 3256154
10713
478
Székely Árpád (1861-1914): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 14×39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF