Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Szekeres József (1944-): Szentendrei részlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 45x27 cm. Fakeretben.
10701.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szennik György (1923-): Zsennyei rét. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm
10702.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szurcsik József (1959-): Nagytemplom (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 43x30 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10703.

Szurcsik József (1959-): Nagytemplom (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 43x30 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Női portré. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé laza paszpartuban. 17×15 cm
10704.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
11

Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm
10705.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10706.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
10707.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Kezdődik a tanév (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel és Ludas Matyi címlap felirattal. 30,5x21,5 cm
10708.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
10709.

Rufpreis:
2 800 HUF

Székely Árpád (1861-1914): Rézbányai utcarészlet (Bihar, ma Románia). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, lapszéli apró foltokkal, 22×28 cm
10711.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Székely Árpád (1861-1914): Malacok az udvaron. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, lapszéli kisebb gyűrődésekkel és foltokkal, 23×27,5 cm
10712.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Székely Árpád (1861-1914): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 14×39,5 cm
10713.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF