Székely Árpád (1861-1914): Malacok az udvaron. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, lapszéli kisebb gyűrődésekkel és foltokkal, 23×27,5 cm