Szennik György (1923-): Zsennyei rét. Rézkarc, papír, jelzett, paszpar... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szennik-Gyorgy-1923-Zsennyei-ret-Rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-20x29-cm~II3258352
3258352
10702
478
Beschreibung: Szennik György (1923-): Zsennyei rét. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm
: nk