Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10460.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10461.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10462.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10463.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10464.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10465.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Marjanovic Straja (1973-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 55x25 cm
10466.

Rufpreis:
12 000 HUF

M. Tóth István (1922-2006).: Fiatal lány. Olaj, farost, keretben. Hátoldalán autográf felirattal. 30x20 cm
10467.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Matyikó Tibor: Vadászkutya. Vizsla. Ceruza, papír. Jelzett, paszpartuban 18x27 cm
10468.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Major József: Erdei táj. Akvarell, papír, jelzett 29x42 cm Képcsarnokos címkével.
10469.

Rufpreis:
5 000 HUF

10470.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10471.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF