Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256438
10327
478
1977 Jankovics Marcell (1941-2021) Dargay Attila: Ludas Matyi, magyar rajzfilm egy eredeti, kézzel rajzolt figurája slideon, hozzá nyomtatott háttér. Slide mérete 29x26 cm 3256818
10328
478
Jámborné Balog Tünde (1938-): Anyám a Styxen. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3262029
10329
478
cca 1930 Kós Károly (1883-1977): 8 db erdélyi témájú linómetszete, felvágatlan íven, rajta: "17. Városi nemes őr és nemes asszony XVII. század (Kolozsvár), "18: Székely nemes XVII. század (Marosvásárhely)", "19. Szász pap, XVI. század (Szebeni városháza.)", "20. Mezei hadnagy, XVII. század (Fogaras-vára.)", "21. Vári darabont, XVII. század (Sebesvár)", "22. Jobbágy, XVII. század. (Küküllővár)", "23. Gyulafehérvári katedrális.","24. Demsus. Hunyad vármegye", linómetszetek, papír, jelzettek a dúcon, hajtott, foltos, 9x9 cm és 10,5x10x5 cm, lap kihajtva: 38x53 cm
3096202
10330
478
4400
1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Vergődés", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 16x11 cm
3122584
10331
478
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Vergődés", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x11 cm
3122538
10332
478
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Hall - Ebédlő a Művészházhoz", fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16,5 cm 3122495
10333
478
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Szobabelső kályhával, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10,5x15 cm
3122498
10334
478
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Szobabelső kályhával, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10x10,5 cm 3122506
10335
478
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Ház, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10x15 cm 3122622
10336
478
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm
3122607
10337
478
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Kert ajtaja", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körbevágott, 11,5x15,5 cm
3122589
10338
478
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Utolsó ábrándok - Meliódiák", klisé, papír, kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16,5x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF