Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Rozanits Tibor (1931-): Münnich Ferenc. Rézkarc, papír. Jelzett, 29x20 cm
10604.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett és datált (Rauscher 1862). Jelzés nélküli rajz lapszéli apró sérülésekkel. 22,5x29 és 47x37,5 cm
10605.

Rufpreis:
5 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1980): Csónakázó. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos, 31x32 cm
10606.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rácmolnár Sándor (1960-): Szent Sebestyén és Rókus szobor (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10607.

Rácmolnár Sándor (1960-): Szent Sebestyén és Rókus szobor (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reinhardt István (1936-): Szolnoki határban. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5x42,5 cm
10608.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Privatizáció" és "10000 Ft levesjegy". Tus, papír, mindkettő jelzett. Hátoldalán "Ludas Rejtvénymagazin" és "Ludas Matyi (...)" felirattal. 21x29,5 cm
10609.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10610.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rauscher Lajos (1845-1914): Utcarészlet, 1902. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle sérült és kissé foltos. 24,5x32 cm
10611.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rauscher Lajos (1845-1914): Santa Maria in Organo (Veronai utcarészlet). Rézkarc, papír. Jelzett. 32x22 cm Üvegezett, dekoratív fakeretben, 32×22 cm
10612.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
10613.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rauscher Juliska (1888-1947): Lányka. Akvarell, papír, jelzett, 35,5×25 cm.
10614.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rauscher Mariska (1872-1936), 3 db mű: Szecessziós rajzok (táj és ornamentikák). Akvarell, papír, mindegyik jelzett, részben sérült. 44x33, 19×23 és 23x30 cm.
10615.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF