Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Saly Németh László (1920-2001): Elegáns hölgy. Olaj, farost, jelzett. 48,5×22,5 cm. Fakeretben.
10641.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×31,5 cm
10642.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, 28×21,5 cm
10643.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1929. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Vakráma nélkül. Sérült. 35,5x53 cm.
10644.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Samu Hajnalka (?-): Mirage. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
10645.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Samu Hajnalka (?-): Purple rain. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
10646.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szegő Gizi (1902-1985): össz. 7 db karikatúra. Vegyes technika, papír, mindegyik jelzett és egy kivételével hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Kis Ludas" bélyegzővel. 15x21,5 cm körüli méretekben.
10647.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 4 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, jelzett és egy kivételével hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 21x15 és 20x22 cm közötti méretekben.
10648.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 13,5x20 és 15x21,5 cm közötti méretekben.
10649.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 14x21 és 17x21 cm közötti méretekben.
10650.

Rufpreis:
6 000 HUF

10651.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10652.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF