Szegő Gizi (1902-1985): össz. 7 db karikatúra. Vegyes technika, papír, mindegyik jelzett és egy kivételével hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Kis Ludas" bélyegzővel. 15x21,5 cm körüli méretekben.
Szegő Gizi (1902-1985): 4 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, jelzett és egy kivételével hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 21x15 és 20x22 cm közötti méretekben.
Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 13,5x20 és 15x21,5 cm közötti méretekben.
Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 14x21 és 17x21 cm közötti méretekben.