https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3140907
10363
478
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma XI. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/V. számozással, 9x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141875
10364
478
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Klausz Éva (XX. sz. második fele), másolat ismeretlen festő után: Vidéki élet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 55×74 cm 2939746
10365
478
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Joseph Kádár (1936-2019): Színek, 1996. Szitanyomat, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 22x85,5 cm / screenprint on wood, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2832902
10366
478
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Dezső (1921-2004): Napfényes táj. Tempera, papír, jelzett, szakadással 33x48 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3065418
10367
478
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Komorjai Kutsa László (1922-) Balatoni látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2906561
10368
478
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korszál Sándor: Lócsutakolók. Olaj, vászon, jelzett 60x95 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3124509
10369
478
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács József (?-?): Jéggyűjtés. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 19×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3180760
10370
478
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kutas Artúr (1907-1998): Plitvice, vízesés, 1972. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 34×45,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3144253
10372
478
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144249
10373
478
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Színes geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144244
10374
478
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 18x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023118
10375
478
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse