Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Kass János (1927-2010): Cantata profana. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány AP 5. számozással.Üveg mögött. 39x29 cm
10388.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kőhegyi Gyula (1933-):Tengerparti városrészlet Rézkarc, papír, 24,5x29 cm
10389.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kocsis Ernő (1937-2006): Táj viharban. Tempera, papír. Üvegezett keretben 20x29 cm Hátoldalán autográf felirattal
10390.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kmetty János (1889 -1971): Szentendrei részlet, 1924. Rézkarc , papír, jelzett, sorszámozott: 10/50. Foltos. Üvegezett keretben, üveg sérült.
10391.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kishonthy Jenő (1935-2015): Alpesi táj. Olaj,rétegelt lemez. Hátoldalán autográf felirattal 50x70 cm Kis sérüléssel
10392.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Napnyugta. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 21x29 cm
10393.

Rufpreis:
4 000 HUF

10394.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10395.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kiss Terézia (1928-2016): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 24,5x29 cm
10396.

Rufpreis:
2 400 HUF

Korda Béla (1899-1972): Legelésző tehén. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 25,5x19,5 cm
10397.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 25x29 cm
10398.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, törésnyomokkal, lapszéli szakadással és foltokkal.19,5x29 cm
10399.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF