Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3254621
10388
478
24000
Kass János (1927-2010): Cantata profana. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány AP 5. számozással.Üveg mögött. 39x29 cm
3254447
10389
478
Kőhegyi Gyula (1933-):Tengerparti városrészlet Rézkarc, papír, 24,5x29 cm
3254419
10390
478
Kocsis Ernő (1937-2006): Táj viharban. Tempera, papír. Üvegezett keretben 20x29 cm Hátoldalán autográf felirattal
3254425
10391
478
15000
Kmetty János (1889 -1971): Szentendrei részlet, 1924. Rézkarc , papír, jelzett, sorszámozott: 10/50. Foltos. Üvegezett keretben, üveg sérült. 3254433
10392
478
Kishonthy Jenő (1935-2015): Alpesi táj. Olaj,rétegelt lemez. Hátoldalán autográf felirattal 50x70 cm Kis sérüléssel 3258753
10393
478
Kórusz József (1927-2010): Napnyugta. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 21x29 cm
3128837
10394
478
3128831
10395
478
15000
3262202
10396
478
Kiss Terézia (1928-2016): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 24,5x29 cm 3262165
10397
478
Korda Béla (1899-1972): Legelésző tehén. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 25,5x19,5 cm
3262154
10398
478
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 25x29 cm
3262081
10399
478
Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, törésnyomokkal, lapszéli szakadással és foltokkal.19,5x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF