Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214726
10544
478
46000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 48x62 cm
2820801
10545
478
3200
3180773
10546
478
Paulovits Pál (1892-1975): Új park Budán. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fakeretben, 20×29,5 cm.
3043235
10547
478
15000
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 55×30 cm
3135910
10548
478
40000
3135640
10549
478
48000
3214755
10550
478
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi téli táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 64x47 cm
3231460
10551
478
Pann, Abel (1883-1963): Fohász. Litográfia, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással, 28x22 cm
3238514
10552
478
Peters, Ottó (1858-1908): Portré (önarckép?), 1889. Vegyes technika, papír, jelezve balra középen. 46,5x39 cm Fakeretben. Hátoldalán régi bécsi képkeretező címkéjével.
3233326
10553
478
Pataky Tamás (1951): Híd a patakon. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 16x16 cm 3233327
10554
478
Pataky Tamás (1951): Malom a patakon. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 16x16 cm 3233322
10555
478
Pataky Tamás (1951): Házak. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 18x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF