Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Tavaszi szántás. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm keretben
10182.

Rufpreis:
8 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép. Akvarelll, papír. jelzett 39x34 cm
10183.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Dallos Ferenc (1928-2001): Napsütötte erdei út. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel Dekoratív keretben 60x80 cm
10184.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Dobi Piroska (1929-): Hegedűs csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével. 60x80 cm
10185.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Derkovits Gyula (1894-1934): erotikus-pornográf grafika. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Az 1920-ban megjelent Pandamonium mappából, paszpartuban, 22×27 cm
10186.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 6/35 számozással. 35x24 cm
10187.

Rufpreis:
1 400 HUF

10189.

Rufpreis:
10 000 HUF

Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
10190.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10191.

Rufpreis:
12 000 HUF

10192.

Rufpreis:
12 000 HUF

10193.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10194.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF