Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258952
10182
478
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Tavaszi szántás. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm keretben 3258974
10183
478
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép. Akvarelll, papír. jelzett 39x34 cm 3254301
10184
478
24000
Dallos Ferenc (1928-2001): Napsütötte erdei út. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel Dekoratív keretben 60x80 cm 3258726
10185
478
36000
Dobi Piroska (1929-): Hegedűs csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével. 60x80 cm 3252695
10186
478
Derkovits Gyula (1894-1934): erotikus-pornográf grafika. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Az 1920-ban megjelent Pandamonium mappából, paszpartuban, 22×27 cm
3134405
10187
478
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 6/35 számozással. 35x24 cm 3237268
10189
478
3080514
10190
478
Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
3080496
10191
478
3080498
10192
478
3109324
10193
478
3200
3141886
10194
478
15000
Ebergényi Amadil (XX. sz. közepe/második fele): Felhőárnyék (Balaton). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 32×51 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF