https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3261554
10072
478
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Helen Bar-Lev (1942-): Drawings of Safad (Safed, Izrael). 6 db nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott, eredeti kissé foltos papírmappában. 17,5x25 cm 3254138
10073
478
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bakallár József (1940-2013): Végre ünnep, 1989.X.23. Nyomat, papír, jelzett. Hátoldalán 1956-os zászlót imitáló magyar trikolórral és a művész bélyegzőjével. Fakeretben, 13x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920332
10074
478
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Táncospár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 12×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184393
10075
478
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bándi András (1952-): LTL (6 db sokszorosított grafika). Xerox (fénymásolat), papír, mindegyik jelzett és számozott. Kiadói, jelzett papír mappában. Mappa belső hajtókáján és egyik lap tetején néhány kevés apró folttal. Lapméret: 31x21,5 cm. 3135922
10076
478
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3135389
10077
478
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
3135905
10078
478
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2872977
10079
478
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739848
10080
478
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2739880
10081
478
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás IV. Szitanyomat, papír. Jelzett. IV/XII számozással. Lap széle kissé foltos. Sarkaiban törésnyomokkal. 29,5x30,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2518550
10082
478
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bakányi Gyula (1955-): Anyaság. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3005727
10083
478
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bartha Katalin (?-): Színes formák, 1998. Akril, farost. Jelezve jobbra lent. 78x98 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse