Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Helen Bar-Lev (1942-): Drawings of Safad (Safed, Izrael). 6 db nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott, eredeti kissé foltos papírmappában. 17,5x25 cm
10072.

Helen Bar-Lev (1942-): Drawings of Safad (Safed, Izrael). 6 db nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott,
eredeti kissé foltos papírmappában. 17,5x25 cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bakallár József (1940-2013): Végre ünnep, 1989.X.23. Nyomat, papír, jelzett. Hátoldalán 1956-os zászlót imitáló magyar trikolórral és a művész bélyegzőjével. Fakeretben, 13x10 cm
10073.

Rufpreis:
4 000 HUF

10074.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bándi András (1952-): LTL (6 db sokszorosított grafika). Xerox (fénymásolat), papír, mindegyik jelzett és számozott. Kiadói, jelzett papír mappában. Mappa belső hajtókáján és egyik lap tetején néhány kevés apró folttal. Lapméret: 31x21,5 cm.
10075.

Rufpreis:
6 000 HUF

10076.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10077.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10078.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10079.

Rufpreis:
12 000 HUF

10080.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10081.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10082.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10083.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF