Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Bakallár József (1940-2013): Végre ünnep, 1989.X.23. Nyomat, papír, jelzett. Hátoldalán 1956-os zászlót imitáló magyar trikolórral és a művész bélyegzőjével. Fakeretben, 13x10 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt