Klucsik Ferenc (1890 k.-): Szakállas férfi portréja, XX. sz eleje. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán régi BÁV címkével. 33x22,5 cm