Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Alföldi tudományos gyűjtemény (Az Alföldi Tudományos Intézet évkönyve) II. 1946-1947. Szerk.: Bartucz Lajos. Szeged, 1948, Alföldi Tudományos Intézet, 2 sztl. lev.+ 342 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapok egy részén ázásnyomokkal.
19072.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db útikönyv: Moldoványi Ákos: Málta. Bp., 2004, Panoráma. Kiadói papírkötés. + Görögország. Nyitott Szemmel sorozat. Bp., 2002, Kossuth. Kiadói papírkötés.
19073.

Rufpreis:
800 HUF

Csorba-Marosi-Firon: Vártúrák kalauza III. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19074.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes 5 darabos egri vonatkozású könyvtétel: Sugár István: Az egri vár és viadala. Bp., 1971, Zrínyi. Kiadói nyl-kötésben, kiadói sérült papír védőborítóban + Az egri képtár vezetője és katalógusa. Dobó István Vármúzeum. Szerk.: Czobor Ágnes. Eger, 1979, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága. Magyar és francia nyelvű szöveggel, fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben + Galván Károly: Az egri vár. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötésben + Egri útikalauz. Szerk.: Bakó Ferenc. H.n., 1958, A Heves Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadványa. Kiadói, enyhén sérült papírkötésben + Eger. Gink Károly fotói. Bp., 1965, Corvina. Német és orosz nyelvű leírással, gazdag és érdekes fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben.
19075.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül Klösz György udv. fényképészeti műintézete által. Szerk.: Sivó Mária. Klösz György és mások felvételeivel, Mesterházi Lajos előszavával. Bp., 1979, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
19076.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kelemen Andor: Tut-Ankh-Amen földjén. Utirajzok Egyiptomból. Bp.,(1927.) Szent István Társulat. Egészvászon kötés, lapok kijárnak, gerinc kissé szakadt, kopottas állapotban.
19077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
19078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rácz István: Hajdúnánás története. Hajdúnánás, 1973, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19079.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Makra Zoltán, Mohr Győző (szerk.): Iglói Diákalbum. Az Iglói Főgimnáziumban 1898. évben érettségit tett diákok harminc éves érettségi találkozójuk emlékére. Bp., 1929, Fébé-nyomda. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón korabeli névbejegyzéssel
19080.

Rufpreis:
1 000 HUF

19081.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kun Miklós: Miskolcz' múltja 's jelenje tekintettel jövőjére (reprint) Miskolc 50p.
19082.

Rufpreis:
1 200 HUF

19083.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF