Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. 1954, Képzőművészeti Alap. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19084.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prohászka László: Lovas szobrok. A mi Budapestünk. Bp., 1997, Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
19085.

Rufpreis:
1 400 HUF

19086.

Rufpreis:
1 800 HUF

Malomipari Múzeum Budapest. Szerk.: Füzes Endre. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 305. Bp., 1988. TKM Egyesület. Fotókkal illusztrált füzet. Kiadói tűzött papírkötésben.
19087.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sebes Tibor: Jambó, Kilimandzsáró! A szerző, Sebes Tibor (1929-2011) újságíró által DEDIKÁLT! Bp., 1967, Táncsics. Egy színes kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói kissé sérült és gerincén kissé foltos papír védőborítóval, néhány lap kijár és alja kissé foltos.
19088.

Rufpreis:
800 HUF

Lászlóffy Woldemár: A Duna Budapestnél. Klny. Bp., 1941., "Élet", 18 p. "Tisztelete jeléül a szerző." Kiadói papírkötés.
19089.

Rufpreis:
1 800 HUF

Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül!
19090.

Rufpreis:
1 400 HUF

Győri tanulmányok 5. Győr, 1983, Győr Megyei Város Tudományos Kutatócsoportja. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással. 500 példányban.
19091.

Rufpreis:
1 600 HUF

19092.

Rufpreis:
1 800 HUF

Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Steinert Ágota. Bp., 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Gerelyes Ede: Jelentés a fővárosi honismereti-helytörténeti mozgalom helyzetéről és a fővárosi tudományos intézmények helytörténeti tevékenységéről 1976-1981. Összeáll. és szerk.: - - . Bp., 1982, Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága - Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
19094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Ádámfy József: A világ Kossuth-szobrai. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19095.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF