Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói, enyhén sérült papír védőborító.
19132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar világörökség. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Bp., 2003, Officina' 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19133.

Rufpreis:
1 600 HUF

19134.

Rufpreis:
3 000 HUF

19135.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye emlékei. Összegyűjtötte: - -. Bp. 1931, Stádium, 28 (zsínórfűzéssel) p.+ 23 (részben színes, de nagyrészt fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói sérült papírmappában, egy-két lap sarkán szamárfüllel.
19136.

Rufpreis:
2 000 HUF

19137.

Rufpreis:
1 200 HUF

19138.

Rufpreis:
1 600 HUF

19139.

Rufpreis:
800 HUF

Die Wunder Italiens. Rom. "Die ewig schöne Stadt." Seine Altertümer, Kirchen, Paläste und Kunstschäze. Handbuch für Studierende uns Reisende. Medici-Kunstbücher. Florenz,1938,G. Fattoruso. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19140.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Gletscher-Garten. Luzern. Luzern, 1909, C. J. Bucher. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19141.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19142.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19143.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF