Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Mészáros Vince: Széchenyi István és a vízgazdálkodás. Bp., 1974, VIZDOK. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19108.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19109.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
19110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Futó József: Afrika. Bp., 1965, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. 2. kiadás. 1965-ös iskolai ajándékozási sorokkal, Trunkó Barnabás (1948-) későbbi humorista, író, dramaturg, forgatókönyvíró részére. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
19111.

Rufpreis:
1 400 HUF

Török András: Budapest könyv avagy Simplicissimus szerint a világ. Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp., 2012, Park. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
19112.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács György: Tirgu-Mures. Bucarest, 1962, Meridiens. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19113.

Rufpreis:
1 400 HUF

Párkányi Szemle. A CSEMADOK párkányi alapszervezetének évkönyve 1993. Szerk.: Himmler György. Párkány, 1993, CSEMADOK párkányi alapszervezete. Kiadói papírkötés. Az egyik tanulmány szerzője, Vércse Miklós (1932-2021) helytörténész által DEDIKÁLT.
19114.

Rufpreis:
1 600 HUF

Simonyi Jenő: Idegen népek közt messze földön. Útirajzok és életképek kiváló utazók leírásaiból. Összeválogatta: Dr. - -. Bp., 1912, Athenaeum, 270p. Második kiadás. Számos oldalszámozáson belüli szövegközti és egészoldalas illusztrációval illusztrált. Korabeli félvászon kötésben
19115.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

-  Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19116.

Rufpreis:
1 400 HUF

100 legszebb nemzeti park a világon. Utazás öt kontinensen. Ford.: Sz. Érdi Éva. Bp., 2005, Kossuth. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19117.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19118.

Rufpreis:
1 600 HUF

Norman Hudson (szerk.): Hudson's Historic Houses & Gardens: Castles and Heritage Sites. Banbury, 2001, Norman Hudson & Co. 608 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19119.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF