Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

19060.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balassa Iván: A debreceni cívis földművelésének munkamenete és műszókincse. A Debreceni Református Kollégium Tanárképző Intézetének Dolgozatai - Különlenyomat a 21. számból. Debrecen, 1940. A Debreceni Református Kollégium Tanárképző Intézetének Kiadása. Szövegközi ábrákkal és fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, írással a borítón.
19061.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19062.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szabó Jenő: A Soproni Városszépítő Egyesület története 1869-1984. Sopron, 1984, Soproni Szemle. Kiadói papírkötés.
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

19064.

Rufpreis:
1 800 HUF

Brassey, [Anna, Baroness Brassey]: Eine Segelfahrt um die Welt an Bord der Yacht ,,Sunbeam" in elf Monaten ausgeführt und geschildert von - - . Frei übersetzt nach der achten Auflage des Originals durch A. Helms. Leipzig, 1880, Ferdinand Hirt & Sohn, VIII+389+(3) p.+ 7 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19065.

Rufpreis:
2 400 HUF

19066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Gál Péter: A pesti mulatók. Előszó egy színháztörténethez. Bp., 2001, Helikon. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19067.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tanulmányok Budapest múltjából. XII., XV., XVI., XVIII., XIX. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
19068.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Budapest régiségei XXIV./3, 4, 2, 1. Bp., 1976, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wirth, Zdenek: Prag in Bildern aus fünf Jahrhunderten. Prag, 1954, Artia. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19070.

Rufpreis:
2 400 HUF

Felvidék száz csodája. Szerk.: Gáspár katalin., Sára Bernadett. Simon Attila. Bp., én., Totem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19071.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF