Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 182

Kurucz Katalin: A nyíri Mezőség neolitikuma. Jósa András Múzeum Kaidványai 28. Nyíregyháza, 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Demkó Kálmán (szerk.): A lőcsei egykori ág. ev. gymnasium és a jelenlegi m. kir. állami főreáliskola története. Lőcse, 1896, Reiss Józs. T.-ny., 174+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
19049.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900 - 2000. 2001, Vince. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19050.

Rufpreis:
2 000 HUF

Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Ráday Mihály (1942-2021) felelős kiadó által DEDIKÁLT példány! Kiadói papírkötésben, kijáró lapokkal.
19051.

Rufpreis:
2 800 HUF

Orbán Balázs kiadatlan fényképei. (Székely néprajzi képösszeállítás). Közreadta és szerk.: Zepeczaner Jenő. Székelyudvarhely, 2000, Haáz Rezső Alapítvány, 13 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kissé kopott papírmappában, csak fotó, az ismertető oldalak hiányoznak (6 p.)
19052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19053.

Rufpreis:
2 000 HUF

19054.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Csemadok 25 éve. 1949-1974. Bratislava/Pozsony, 1974, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19055.

Rufpreis:
2 000 HUF

19056.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19057.

Rufpreis:
2 400 HUF

Széchenyi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19058.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db kiránduló füzet: Székesfehérvár. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 5. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. + Szentendre, Visegrád, Vác. Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai 9. Szerk.: Dr. Dombi József. Bp., 1938-1942, (Székesfővárosi Házinyomda). Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
19059.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF