19078.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport. Térkép-mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.