19077.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Kelemen Andor: Tut-Ankh-Amen földjén. Utirajzok Egyiptomból. Bp.,(1927.) Szent István Társulat. Egészvászon kötés, lapok kijárnak, gerinc kissé szakadt, kopottas állapotban.