1942 Pótfüzet Magyarország tiszti cím- és névtára IL. évfolyamához. Szerk. és kiadja: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1942, M. Kir. Állami Nyomda, 62 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1943 Pótfüzet Magyarország tiszti cím- és névtára IL. évfolyamához. Szerk. és kiadja: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1943, M. Kir. Állami Nyomda, 62 p. Kiadói papírkötés.
Wehner Tibor: Zilahy György. Komárom m. Honismereti Kiskönyvtár. [Tatabánya], 1985., Komárom m. Tanács VB., 56+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 520 példányban.
Georg Hallama: Breslau und Umgebung. Hrsg. vom Verkehrs Verein Breslau. Breslau,én.,Verlag des Verkehrsvereins Breslau, 96 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Breslau (Wrocław/Boroszló) címerével.
Soproni képeskönyv. Összeáll.: Dr. Heimler Károly. Magyar tájak, magyar városok. I. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó,(Hungária-ny.), 123 p. Német, olasz, francia és angol nyelvű függelékkel. Az oldalszámozáson belül, a 16-97. oldalak között fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Számozott, 27. sz., névre szóló (Dr. Schulz Elek) példány.
Maurice Zinkin: Asia and the West. Issued under the Auspices of the International Secretariat Institute of Pacific Relations. London, 1951, Chatto & Windus, 300 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal.
Jozef Drenko: Z historických prameňov Lučenca. Losonc, 1997, Novopress. Fekete-fehér ábrákkal, térképekkel, képekkel illusztrált. Szlovák nyelven, részben magyar nyelvű illusztrációkkal, dokumentumokkal. Megjelent 2000 példányban.
Dokumentumok Eger város felszabadulásáról és az azt követő hónapokról. Összeáll. és szerk.: a Heves Megyei Levéltár. Eger, (1975), Eger Város Tanácsa VB Művelődésügyi Osztálya. Facsimile dokumentumokkal. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül.