Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

1942 Pótfüzet Magyarország tiszti cím- és névtára IL. évfolyamához. Szerk. és kiadja: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1942, M. Kir. Állami Nyomda, 62 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19077.

Rufpreis:
2 000 HUF

1943 Pótfüzet Magyarország tiszti cím- és névtára IL. évfolyamához. Szerk. és kiadja: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1943, M. Kir. Állami Nyomda, 62 p. Kiadói papírkötés.
19078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagybákay Antal: A Debreceni Nemes Sós Társaság diákkapcsolatai. Különlenyomat. Debrecen,[1944],Városi Nyomda, 22 p. Kiadói papírkötés.
19079.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wehner Tibor: Zilahy György. Komárom m. Honismereti Kiskönyvtár. [Tatabánya], 1985., Komárom m. Tanács VB., 56+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 520 példányban.
19080.

Rufpreis:
2 800 HUF

Georg Hallama: Breslau und Umgebung. Hrsg. vom Verkehrs Verein Breslau. Breslau,én.,Verlag des Verkehrsvereins Breslau, 96 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Breslau (Wrocław/Boroszló) címerével.
19081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soproni képeskönyv. Összeáll.: Dr. Heimler Károly. Magyar tájak, magyar városok. I. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó,(Hungária-ny.), 123 p. Német, olasz, francia és angol nyelvű függelékkel. Az oldalszámozáson belül, a 16-97. oldalak között fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Számozott, 27. sz., névre szóló (Dr. Schulz Elek) példány.
19082.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sopron és környéke. 1922-1990. Szerk.: Sarkady Sándor. Bp., 1992., Mécs László. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19083.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Maurice Zinkin: Asia and the West. Issued under the Auspices of the International Secretariat Institute of Pacific Relations. London, 1951, Chatto & Windus, 300 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal.
19084.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tököly Gábor: Kastélyok, kúriák, udvarházak Gömörben II. kötet (K-Zs). Somorja, 2004, Méry Ratio. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben, kopott, foltos, kissé benyomódott borítóval.
19085.

Rufpreis:
2 000 HUF
25

cca 1940 Székesfehérvár utazási prospektus fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. A fényképek Tóth Károly székesfehérvári műtermében készültek.
19086.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jozef Drenko: Z historických prameňov Lučenca. Losonc, 1997, Novopress. Fekete-fehér ábrákkal, térképekkel, képekkel illusztrált. Szlovák nyelven, részben magyar nyelvű illusztrációkkal, dokumentumokkal. Megjelent 2000 példányban.
19087.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

Dokumentumok Eger város felszabadulásáról és az azt követő hónapokról. Összeáll. és szerk.: a Heves Megyei Levéltár. Eger, (1975), Eger Város Tanácsa VB Művelődésügyi Osztálya. Facsimile dokumentumokkal. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül.
19088.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF