Das Römische Budapest. Neue Ausgrabungen und Funde in Aquincum. Kiállítási katalógus. Lengerich, 1986, Kleins Druck- und Verlangsanstalt. Fordította: Thimár János, Alice Sz. Burger. Német nyelven. Papírkötésben.
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kopott, kiadói papír védőborítóban.
Héjjas Pál - Horváth M. Ferenc: Vác. Régi képeslapok 1896-1950. Váci Történelmi Tár II. Vác, 2001, Vác Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
Everett B. Wilson: Fifty Early American Towns. New York, 1966, A.S. Barnes and Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
Horváth Lajos: Kronológia Kárpátalja postatörténetéhez 1914-2004. (Dedikált!) Kárpátaljai postatörténeti füzetek 1. Nyírtelek, 2005, Gidófalvy Péter, 34+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
Kecskemét is kiállítja... Kecskemétiek a szabadságharcban II. Szerk.: Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemét, 2002., Bács - Kiskun M. Önkormányzat Katona József Múzeuma. Kiadói papírkötés.