Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

19089.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kopott, kiadói papír védőborítóban.
19090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Héjjas Pál - Horváth M. Ferenc: Vác. Régi képeslapok 1896-1950. Váci Történelmi Tár II. Vác, 2001, Vác Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
19091.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

Svájc. Szerk.: Huw Hennessy. Ford.: Béresi Csilla. Nyitott Szemmel. Bp., 2006., Kossuth. Kiadói papírkötés.
19092.

Rufpreis:
2 000 HUF

Everett B. Wilson: Fifty Early American Towns. New York, 1966, A.S. Barnes and Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19093.

Rufpreis:
1 600 HUF

19094.

Rufpreis:
1 200 HUF

19095.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bariska, István: Kőszeg - Güns. Szombathely, 1997, Savaria Tourist. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19096.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyógyfürdők Magyarországon. Szerkesztette: Medvegy Magda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált kiadvány.
19097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Lajos: Kronológia Kárpátalja postatörténetéhez 1914-2004. (Dedikált!) Kárpátaljai postatörténeti füzetek 1. Nyírtelek, 2005, Gidófalvy Péter, 34+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
19098.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kecskemét is kiállítja... Kecskemétiek a szabadságharcban II. Szerk.: Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemét, 2002., Bács - Kiskun M. Önkormányzat Katona József Múzeuma. Kiadói papírkötés.
19099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Plüschow: Günther: Vitorláson a csodák országába. Bp., Dante. A világ körül útirajzok - utazók. Kiadói egészvászon kötésben
19100.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF