1934-1935 Fővárosi Évkönyv 1934. és 1935. évi számai. Bp., 1934-1935, Fővárosi Évkönyv. Kiadói papírkötés, és átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, a papírborító szakadt, volt könyvtári példányok.
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.
Fejős Sándor (főszerk.): Magyarkanizsa monográfiája 1848-1945. (Kanizsa monográfiája II.) (Dedikált!) Magyarkanizsa, 2018, József Attila Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egyik társszerzője és szerkesztője, Zakar Péter (1963- ) történész által dedikált példány.
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok és más balkániak. Nyugat folyóirat könyvei 3. sz. Bp., 1916, Nyugat (Pallas-ny.), 79+(1) p. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bélyegzővel, névbejegyzéssel.
Huszár János 2 db Pápa helytörténeti műve (az egyik DEDIKÁLT): A várost meg kell menteni! (Tanulmányok Pápa szovjet megszállásának történetéből). Szerk.: - - . (DEDIKÁLT példány). + A pápai repülőtér létrejötte és első évei. Jókai füzetek 2006. 44. Pápa, 2006-2011, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés.