https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
1
19173.

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19174.

Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hermann Keyserling: Amerika. Der Aufgang einer neuen Welt. Stuttgart - Berlin, 1930, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
19175.

Hermann Keyserling: Amerika. Der Aufgang einer neuen Welt. Stuttgart - Berlin, 1930, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pataki János: Székelyföld. A legendák világa. Bp., 2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19176.

Pataki János: Székelyföld. A legendák világa. Bp., 2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bak Jolán - Filep István: Fertőd - Esterházy Kastély. (DEDIKÁLT). Bp., 2003, Di Color Studio. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Filep István fotóival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A fotós, Filep István által Horváth Ferenc újságíró részére DEDIKÁLT példány.
1
19177.

Bak Jolán - Filep István: Fertőd - Esterházy Kastély. (DEDIKÁLT). Bp., 2003, Di Color Studio. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Filep István fotóival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A fotós, Filep István által Horváth Ferenc újságíró részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
19178.

Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dávid-Barna-Bóné-Hegedűs-Izsák: A rendszerváltás családtörténetei. Huszonöt év Budapest árnyékában. DEDIKÁLT! Bp., 2016, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19180.

Dávid-Barna-Bóné-Hegedűs-Izsák: A rendszerváltás családtörténetei. Huszonöt év Budapest árnyékában. DEDIKÁLT! Bp., 2016, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés
1
19181.

1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Nürnberg. Rothenburg. Nürnberg, Rottner & Keller, 40 p. Német nyelvű turisztikai prospektus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1
19182.

cca 1910 Nürnberg. Rothenburg. Nürnberg, Rottner & Keller, 40 p. Német nyelvű turisztikai prospektus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Czakó István: Ezredévi emlékkönyv az egri főegyházmegye alapításának 1000. éve alkalmából. Eger, Csathó és Tsa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19183.

Czakó István: Ezredévi emlékkönyv az egri főegyházmegye alapításának 1000. éve alkalmából. Eger, Csathó és Tsa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gábori Miklós: Napfényes Mongólia. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval.
1
19185.

Gábori Miklós: Napfényes Mongólia. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Várna. A Fekete tenger királynője. Kihajtható idegenforgalmi prospektus, fekete-fehér fotókkal, magyar nyelven.
1
19186.

1936 Várna. A Fekete tenger királynője. Kihajtható idegenforgalmi prospektus, fekete-fehér fotókkal, magyar nyelven.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse