Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hermann Keyserling: Amerika. Der Aufgang einer neuen Welt. Stuttgart - Berlin, 1930, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Bak Jolán - Filep István: Fertőd - Esterházy Kastély. (DEDIKÁLT). Bp., 2003, Di Color Studio. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Filep István fotóival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A fotós, Filep István által Horváth Ferenc újságíró részére DEDIKÁLT példány.
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Dávid-Barna-Bóné-Hegedűs-Izsák: A rendszerváltás családtörténetei. Huszonöt év Budapest árnyékában. DEDIKÁLT! Bp., 2016, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.