Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

Mészáros Csaba: Tekintély és bizalom. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2013, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19161.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fodor István: A bantu nyelvek. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2007, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19162.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Memoria Grafícia de la Ciudad de Alicante. Volumen I-II. Alicante, 1990, Patronato Municipal Quinto Centenario Ciudad de Alicante. Spanyol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói tokban.
19164.

Rufpreis:
5 000 HUF

19165.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19166.

Rufpreis:
1 800 HUF

19167.

Rufpreis:
3 000 HUF

19168.

Rufpreis:
6 000 HUF

Taucher Gusztáv: Jurisich Miklós, a kőszegi hős. Kőszeg, 1932, Rónai Frigyes, 32 p. Aranyozott egészvászon-kötésben.
19169.

Rufpreis:
5 000 HUF

19170.

Rufpreis:
4 000 HUF

19171.

Rufpreis:
3 000 HUF

19172.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF