https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
[Olasz tengeri üdülőhelyek képes katalógusa] Die Seebäder Italiens. Staatliches Italienisches Fremdenverkehrsamt: Italienische Staatsbahnen (Ferrovie Dello Stato), 1934. 259p. Számtalan képpel, néhány lapon hajtásnyom. / Italy seeside resorts
1
19187.

[Olasz tengeri üdülőhelyek képes katalógusa] Die Seebäder Italiens. Staatliches Italienisches Fremdenverkehrsamt: Italienische Staatsbahnen (Ferrovie Dello Stato), 1934. 259p. Számtalan képpel, néhány lapon hajtásnyom. / Italy seeside resorts

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Ótátrafüred. Stary Smokovec. Bp., Athenaeum, kihajtható idegenforgalmi prospektus.
1
19188.

cca 1930 Ótátrafüred. Stary Smokovec. Bp., Athenaeum, kihajtható idegenforgalmi prospektus.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szepessy Géza: A Dorogi járás régészeti áttekintése. Őskőrtól a középkorig. Dorog, 1960, József Attila Művelődési Ház - Dorogi Szénmedence Tájmúzeum - Komárommegyei Tanács VB Idegenforgalmi Hivatala, 6 p. + 6 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
1
19189.

Szepessy Géza: A Dorogi járás régészeti áttekintése. Őskőrtól a középkorig. Dorog, 1960, József Attila Művelődési Ház - Dorogi Szénmedence Tájmúzeum - Komárommegyei Tanács VB Idegenforgalmi Hivatala, 6 p. + 6 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ordas Nándor (szerk.): A Magyar Tanácsköztársaság Szabolcs-Szatmárban. A szerző, Ordas Nándor (1920-1984) újságíró, szerkesztő által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! H.n., (1969), k.n. (Alföldi-Nyomda). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
1
19190.

Ordas Nándor (szerk.): A Magyar Tanácsköztársaság Szabolcs-Szatmárban. A szerző, Ordas Nándor (1920-1984) újságíró, szerkesztő által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! H.n., (1969), k.n. (Alföldi-Nyomda). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas Géza fényképészeti műterme. Vasvármegye fél százada a fotóművész szemével. [Gencsapáti], 2019, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19191.

Farkas Géza fényképészeti műterme. Vasvármegye fél százada a fotóművész szemével. [Gencsapáti], 2019, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Lajos: Budapest nagykávéház. Bp., [1936], Nyugat, 222+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
1
19192.

Nagy Lajos: Budapest nagykávéház. Bp., [1936], Nyugat, 222+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar László afrikai utazásai. A szöveget vál. és szerk.: Véber Károly. Régi magyar utazók. Bp., 1985, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19193.

Magyar László afrikai utazásai. A szöveget vál. és szerk.: Véber Károly. Régi magyar utazók. Bp., 1985, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19194.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weöres Sándor - Nyisztor Zoltán: A keleti út. Párhuzamos útinaplók.Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
1
19195.

Weöres Sándor - Nyisztor Zoltán: A keleti út. Párhuzamos útinaplók.Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wenzel Gusztáv: Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. (Olvastatott a m. T. Akadémia II. osztályának 1870. jun. 20.ki ülésében.) (Pest, 1871). Magyar Tudományos Akadémia - Eggenberger Ferdinánd. [4] + [3]-43 + [1] p. Egyetlen kiadás. (Értekezések a társadalmi tudományok köréből. 3. füzet.) Fűzve, korabeli borítóban, az eredeti első papírborító a fedőborítóra kasírozva. Jó példány.
1
19196.

Wenzel Gusztáv: Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. (Olvastatott a m. T. Akadémia II. osztályának 1870. jun. 20.ki ülésében.) (Pest, 1871). Magyar Tudományos Akadémia - Eggenberger Ferdinánd. [4] + [3]-43 + [1] p. Egyetlen kiadás. (Értekezések a társadalmi tudományok köréből. 3. füzet.) Fűzve, korabeli borítóban, az eredeti első papírborító a fedőborítóra kasírozva. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1307-1386./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1946. Csanád vármegye közönsége. [8] 150 [2] p. 9 t.;.Kiadói papírkötésben
1
19197.

Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1307-1386./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1946. Csanád vármegye közönsége. [8] 150 [2] p. 9 t.;.Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1500-1552./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1947. Szent Gellért nyomda. VI + 159 p.; Kiadói papírkötésben elvált első borítóval
1
19198.

Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1500-1552./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1947. Szent Gellért nyomda. VI + 159 p.; Kiadói papírkötésben elvált első borítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse