Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

19149.

Rufpreis:
1 400 HUF

Útikönyv sorozat tétel, 9 kötet: Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai, Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos.; Emil Ludiwg: A Nilus Egyiptomban. Ford.: Csánk Endre, Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai, Houben: A déli sark meghódítása. Ford.: Juhász Vilmos, Houben: Az Északi Sark felfedezés. Ford.: Juhász Vilmos.;Szemjonov: A föld kincsei. Gazdasági földrajz mindenki számára. Ford.: Braun Róbert, Juhász Vilmos: Tibet, Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., én., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötések, jó állapotban.
19150.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1930 Ausztria. Télisport Ausztriában. Utazási prospektus. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 16+4 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító jelzett (Kosel.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó két lap kijár, az egyiken kivágás.
19151.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1935 Budapest Carta e Guida. Bp., Ufficio Turistico Municip., kétoldalas olasz nyelvű turista kalauz, fekete-fehér fotókkal, benne nem csak budapesti, hanem magyar információkkal is, valamint Budapest térképpel, térkép: 45x41 cm
19152.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1931 Ausztria. Utazási prospektus. Wien, Bundesministerium für Handel und Verkehr, kihajtható utazási prospektus, fekete-fehér képanyaggal.
19153.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19154.

Rufpreis:
1 200 HUF

19155.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Mosonmegyei Történelmi és Régészeti Egylet 1884. évi jelentése. Magyaróvár, 1885, Czéh Sándor, 15 p. Papírkötés, szakadozott, az utolsó lap sérült, régi intézményi bélyegzésekkel.
19156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hungler József: A török kori Veszprém. DEDIKÁLT! Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19157.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19158.

Rufpreis:
1 600 HUF

19159.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, KSH. Változatlan utánnyomás. Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos és ragasztott papír védőborítóval.
19160.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF