Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

Vonyó Anita: Kistérségek értékleltára. Fonyódi kistérség. Bp., 2004, Száz magyar falu könyvesháza. Térképpel illusztrált. Kartonált papírkötésben.
19137.

Rufpreis:
1 800 HUF

Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal.) A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VIII. Bp., 1975, Budapest Főváros Levéltára. Aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas papír védőborítóval. Megjelent 1500 példányban.
19138.

Rufpreis:
1 600 HUF

19139.

Rufpreis:
1 800 HUF

Legeza László: Burgenland. Várvidék és az Őrség. Bp., 2003, Mikes. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
19140.

Rufpreis:
1 800 HUF

19141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, egy kihajtható tábla szakadt, könyvtest sérült, borítón folt.
19142.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hans Dernschwam: Erdély-Besztercebánya-Törökországi útinapló. Bibliotheca Historica. Közreadja: Tardy Lajos. Bp., 1984, Európa. Aranyozott egészbőr kötésben, papír védőborítóval. Készült 6000 példányban.
19143.

Rufpreis:
1 600 HUF

Belitzky János: Nógrád megye története 896-1849. Első kötet. Hn., 1972, Nógrád Megyei Tanács. Egészvászon kötésben, kopott papír védőborítóval.
19144.

Rufpreis:
1 800 HUF

19145.

Rufpreis:
1 000 HUF

O. Dosek - D. Ucniková - M. Murín: Bratislava útikalauz. Bratislava/Pozsony, 1978, Sport Szlovák Testnevelési Kiadó. Kiadói papírkötés. + Hét. A Szlovák Szocialista Köztársaság Kormánya Idegenforgalmi Bizottságának ismeretterjesztő képes kiadványa. Fekete-fehér fotókkal, magyar nyelven, 35x27 cm, 16 sztl. lev.
19146.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. A szerző, Rajna György (1913-1998) által DEDIKÁTL! Bp., 1989., Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés.
19147.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, 271 p.+ 19 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, hiányzó gerinccel, több lap sérült, a szennylapok elváltak a fűzéstől.
19148.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF