https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1
19223.

2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19224.

A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keller Lajos: Mindszent története 1700-1900. Az 1900-as kiadás reprintje! Szeged, 1985. Somogyi-könyvtár. Kiadói kopottas, ragasztott papírkötésben. Készült 1500 példányban.
1
19225.

Keller Lajos: Mindszent története 1700-1900. Az 1900-as kiadás reprintje! Szeged, 1985. Somogyi-könyvtár. Kiadói kopottas, ragasztott papírkötésben. Készült 1500 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsoldos Géza: Ez Amerika. Bp., 1942, szerzői. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval.
1
19226.

Zsoldos Géza: Ez Amerika. Bp., 1942, szerzői. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Ciszterci rend székesfehérvári kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-14. iskolai évről. Székesfehérvár, 1914, Debreczenyi István könyvnyomdája. 284 p. Bene a ginmázium száz éves története c. tanulmánnyal. Kiadói papírkötésben, sérült gerincen későbbi felirattal, kissé foltos és kissé sérült borítón ceruzás jelöléssel.
1
19227.

A Ciszterci rend székesfehérvári kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-14. iskolai évről. Székesfehérvár, 1914, Debreczenyi István könyvnyomdája. 284 p. Bene a ginmázium száz éves története c. tanulmánnyal. Kiadói papírkötésben, sérült gerincen későbbi felirattal, kissé foltos és kissé sérült borítón ceruzás jelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói papírkötésben
1
19228.

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971 Borsodi Levéltári Füzetek 1. és 3. Szerk.: Román János. Miskolc, 1971, B-A-Z. Megyei Levéltár,(II. Rákóczi Ferenc Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötések. Megjelent 400 példányban.
1
19229.

1971 Borsodi Levéltári Füzetek 1. és 3. Szerk.: Román János. Miskolc, 1971, B-A-Z. Megyei Levéltár,(II. Rákóczi Ferenc Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötések. Megjelent 400 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.
1
19230.

Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Miskolci Kalendárium 2006. Szerk. Bekes Dezső. Miskolc, 2006. Miskolci Kommunikációs Kht. Kiadói papírkötés, jó, kitöltetlen állapotban.
1
19231.

Miskolci Kalendárium 2006. Szerk. Bekes Dezső. Miskolc, 2006. Miskolci Kommunikációs Kht. Kiadói papírkötés, jó, kitöltetlen állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az irodalomban. Miskolc, 1942, a szerző kiadása (Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés; hiányos, foltos borítóval, kijáró lapokkal.
1
19232.

Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az irodalomban. Miskolc, 1942, a szerző kiadása (Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés; hiányos, foltos borítóval, kijáró lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lehel. Tér - piac - vásár - csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19233.

Lehel. Tér - piac - vásár - csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
19234.

Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse