Ando György szerk.: Csabaensis - Békéscsaba 300. Harmadik kiadás. Békéscsaba, 2021, Munkácsy Mihály Múzeum, kartonált papírkötés, 655p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.
Hüseyin Cimrin: Antalya. South Turkey. Antalya, 2010, Güney Books. Gazdag képanyaggal, közte térhatású ábrákkal illusztrálva, 3D szemüveggel. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Visontay János: A magyar állam földirata. A legujabb adatok nyomán. Pest, 1861, Ráth Mór, X+176 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, ceruzás bejelölésekkel.
Lippay Lajos (összeáll.): Jász-Alsó-Szt.-György nagyközség történeti vázlata és templomának századik évfordulója. Jászberény, 1893, Brünauer Adolf. REPRINT kiadás, megjelent 1500 példányban.
1925 Az Ujpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1924-1925. iskolai évről. (XIX. évfolyam. Közzéteszi Dr. Zibolen Endre igazgató. Újpest, 1926, Schinkovits Lajos, 38 p. Benne Gyökössy Endre (1913-1997) református lelkész, pszichológus, egyházi író, költő (18. o.), és Major Ákos (1908-1987) jogász, hadbíró, a Budapesti Népbíróság és a Népbíróságok Országos Tanácsa elnöke (Bárdossy-per), később az Országos Nemzeti Bizottság elnöke a kékcédulás választások idején, Major Tamás színész testvérbátyjával (31. o.) Borítóhiánnyal.
Gaal Mózes: Kujak Andris keleti utazása. Góró Lajos rajzaival illusztrált. Bp.,1900., Franklin, 231+1 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben., kisebb sérülésekkel a borítón
Lám Frigyes: Egy győri polgár a reformkorszakban. Győr, 1928, Győr szab. kir. város kiadása, 1 t. + 148 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos gerinccel, régi bélyegzéssel, felvágatlan lapokkal.
Értesítvény a Pannonhalmi Szt-Benedek-rend Győri főgimnáziumáról az 1878/79 tanév végén. Győr, 1879., Gross Gusztáv, 1 t.+239 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült, részben pótolt borítóval, foltos borítóval és címképpel. Ritka!
Sebastiano Scatto: Padova. Cittá d'Arte e di Luce. (Padova. A művészet és a fény városa.) 2003, Vianello Libri, egészvászon kötés, papír védőborítóval, olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.