Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 248

Ando György szerk.: Csabaensis - Békéscsaba 300. Harmadik kiadás. Békéscsaba, 2021, Munkácsy Mihály Múzeum, kartonált papírkötés, 655p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.
19053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hüseyin Cimrin: Antalya. South Turkey. Antalya, 2010, Güney Books. Gazdag képanyaggal, közte térhatású ábrákkal illusztrálva, 3D szemüveggel. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19054.

Rufpreis:
4 000 HUF

19055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lippay Lajos (összeáll.): Jász-Alsó-Szt.-György nagyközség történeti vázlata és templomának századik évfordulója. Jászberény, 1893, Brünauer Adolf. REPRINT kiadás, megjelent 1500 példányban.
19056.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1925 Az Ujpesti M. Kir. Állami Könyves Kálmán-Reálgimnázium értesítője az 1924-1925. iskolai évről. (XIX. évfolyam. Közzéteszi Dr. Zibolen Endre igazgató. Újpest, 1926, Schinkovits Lajos, 38 p. Benne Gyökössy Endre (1913-1997) református lelkész, pszichológus, egyházi író, költő (18. o.), és Major Ákos (1908-1987) jogász, hadbíró, a Budapesti Népbíróság és a Népbíróságok Országos Tanácsa elnöke (Bárdossy-per), később az Országos Nemzeti Bizottság elnöke a kékcédulás választások idején, Major Tamás színész testvérbátyjával (31. o.) Borítóhiánnyal.
19057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gaal Mózes: Kujak Andris keleti utazása. Góró Lajos rajzaival illusztrált. Bp.,1900., Franklin, 231+1 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben., kisebb sérülésekkel a borítón
19058.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petik Ambrus: Békés megye leírása 1784. Szerk.: Dankó Imre. Gyula, 1961, Erkel Ferenc Múzeum, 50 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19059.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, gerinc teteje sérült, kissé kopott borítóval, címlap hátoldalán korabeli ajándékozási névbejegyzéssel.
19060.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kácsor László: Vízi barangolások. Kácsor László (1929-2022) által DEDIKÁLT! Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
19061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lám Frigyes: Egy győri polgár a reformkorszakban. Győr, 1928, Győr szab. kir. város kiadása, 1 t. + 148 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos gerinccel, régi bélyegzéssel, felvágatlan lapokkal.
19062.

Rufpreis:
2 000 HUF

Értesítvény a Pannonhalmi Szt-Benedek-rend Győri főgimnáziumáról az 1878/79 tanév végén. Győr, 1879., Gross Gusztáv, 1 t.+239 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült, részben pótolt borítóval, foltos borítóval és címképpel. Ritka!
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebastiano Scatto: Padova. Cittá d'Arte e di Luce. (Padova. A művészet és a fény városa.) 2003, Vianello Libri, egészvászon kötés, papír védőborítóval, olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19064.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF