https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Staud Géza: Dramaturgiai vázlatok. Színháztudományi alapvetés. Bp., 1945, Népszava, 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, az utolsó lapokon lapszéli szakadásokkal (6 lap, 125-135+1 p.)
1
21004.

Staud Géza: Dramaturgiai vázlatok. Színháztudományi alapvetés. Bp., 1945, Népszava, 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, az utolsó lapokon lapszéli szakadásokkal (6 lap, 125-135+1 p.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.
1
21005.

Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]:   Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.;   Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.;  A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.   Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
21006.

Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]: Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.; Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.; A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bene Lajos: Magyar tanítók évkönyve. 1936-37. Szerk.: - -. Bp.,(1937), Dante,539+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán felső élén sérülésnyommal, foltos lapokkal, a hátsó szennylap szakadt.
1
21007.

Bene Lajos: Magyar tanítók évkönyve. 1936-37. Szerk.: - -. Bp.,(1937), Dante,539+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán felső élén sérülésnyommal, foltos lapokkal, a hátsó szennylap szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
1
21008.

Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilinszky János Márkus Annának. Kézirat. Domokos Mátyás utószavával. Bp.,2001., Nap. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói kartontokban. Számozott (88./100) példányban.
1
21009.

Pilinszky János Márkus Annának. Kézirat. Domokos Mátyás utószavával. Bp.,2001., Nap. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói kartontokban. Számozott (88./100) példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
21010.

"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eörsi István: A csomó. Elbeszélések. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által Lakatos István (1927-2002) Kossuth-díjas magyar költő, írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1995,  Pesti Szalon, 429 p. Kiadói kartonált papírkötés, címlapon gyűjteményi bélyegzővel.
1
21011.

Eörsi István: A csomó. Elbeszélések. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által Lakatos István (1927-2002) Kossuth-díjas magyar költő, írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1995, Pesti Szalon, 429 p. Kiadói kartonált papírkötés, címlapon gyűjteményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. Hasonmás kötet. Megjelent 1000 számozott példányban. Számozott (457.) példány. Kiadói papírkötés, kiadói kissé foltos papírborítóval, máskülönben jó állapotban.
1
21012.

Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. Hasonmás kötet. Megjelent 1000 számozott példányban. Számozott (457.) példány. Kiadói papírkötés, kiadói kissé foltos papírborítóval, máskülönben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., é.n., Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 600 példányban. Kiadói papírkötés.
1
21013.

Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., é.n., Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 600 példányban. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Lőrinc hévízi versesfüzete. Csak hasonmás szöveg! A tanulmány kötet hiányzik. [Hévízi Könyvtár 11. Bp., 1997,Hévíz Város Önkormányzata,] 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
1
21014.

Szabó Lőrinc hévízi versesfüzete. Csak hasonmás szöveg! A tanulmány kötet hiányzik. [Hévízi Könyvtár 11. Bp., 1997,Hévíz Város Önkormányzata,] 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1
21015.

Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse