Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Heinrich, Gustav: Deutsche Verslehre, zunächst für höhere Lehranstalten von - - . Bp., 1878, Franklin-Társulat, VIII+144 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
21029.

Rufpreis:
1 200 HUF

21030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sziklay János: A testvérek. Udvary Géza rajzaival. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt., 211+(1) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói szecessziós, aranyozott és ezüstözött, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egyébként jó állapotban, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
21031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wass Albert: A kastély árnyékában. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötés, kötésnél sérült.
21032.

Rufpreis:
1 600 HUF

Richard Voss: A szent gyülölet. Ford.: György Tamás. Ragyogó Regénytár. Bp., 1929, Légrády, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés.
21033.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy György: Az úton végig kell menni. Bp.,1939, Bárd Ferenc. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által dedikált.
21034.

Rufpreis:
1 800 HUF

Laskai Mihály: Igéret földje. Bp., 1918, Neuwald Illés utódai. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21035.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fábián Imre szerk: Világszép asszony. Koczkás Sándor meséi. Bukarest, 1984, Kriterion, kartonált papírkötés, sérült papír védőborítóval.
21036.

Rufpreis:
1 600 HUF

James Clavell: Patkánykirály. Bp.,1989, Interpress, kissé sérült papírkötés.
21037.

Rufpreis:
1 600 HUF

21038.

Rufpreis:
1 600 HUF

21039.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF