Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

21016.

Rufpreis:
2 800 HUF

Muszka Sándor: Sanyi bá. Székely egypercesek. Csillag István illusztrációival. Bp., 2018, Előretolt Helyőrség Íróakadémia. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
21017.

Rufpreis:
2 400 HUF

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
21018.

Rufpreis:
1 600 HUF

21019.

Rufpreis:
1 200 HUF

21020.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21021.

Rufpreis:
1 800 HUF

21022.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
21023.

Rufpreis:
800 HUF

H. P. Blavatsky: Gyakorlati okkultizmus. Ford.: Reicher László. Bp., [1994], Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
21024.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Gábor: Szolnoki hárfa. Versek. (DEDIKÁLT). Szolnok, 1933, Varga József-ny., 59+(5) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány: ,,Az Est szerkesztőségének készséges tisztelettel Kiss Gábor, Szolnok, 1933.VII/11."
21025.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Katona József. A halottégetés történelmi, eszthetikai, jogi, közegészségi és közgazdasági szempontból. Bp., 1912, Stephaneum-ny., 35+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, néhány lapon kisebb lapszéli szakadással, régi intézményi bélyegzőkkel. Ritka!
21026.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920, Amicus (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
21027.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF