Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
H. P. Blavatsky: Gyakorlati okkultizmus. Ford.: Reicher László. Bp., [1994], Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
Kiss Gábor: Szolnoki hárfa. Versek. (DEDIKÁLT). Szolnok, 1933, Varga József-ny., 59+(5) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány: ,,Az Est szerkesztőségének készséges tisztelettel Kiss Gábor, Szolnok, 1933.VII/11."
Dr. Katona József. A halottégetés történelmi, eszthetikai, jogi, közegészségi és közgazdasági szempontból. Bp., 1912, Stephaneum-ny., 35+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, néhány lapon kisebb lapszéli szakadással, régi intézményi bélyegzőkkel. Ritka!
Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920, Amicus (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.