Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 464
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1301873
20869
463
Georg Norbert Schnabel: General-Statistik der europäischen Staaten mit vorzüglicher Berücksichtigung des Kaiserthumes Österreich. I. Theil. Prag, 1829, J. G. Calve'sche Buchhandlung. Korabeli kopottas, enyhén laza egészvászon-kötésben. 3068642
20870
463
Abelovszky Eliz: Szót kérek Amerikából. DEDIKÁLT! Versek, tanulmányok. Beszédek. Bp., 2006, Összmagyar Testület. Kiadói papírkötés.
3037590
20871
463
3115739
20872
463
3115767
20873
463
Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.
1301814
20874
463
Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
3123145
20875
463
Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 3123106
20876
463
Erdős Renée: Római levelek. ALÁÍRT! Bp., 1922, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban. 3117303
20877
463
Jókai Anna: Magyar. Bp., 1992. Magyar írószövetség. Kiadói papírborítóval90 + (6)p. Sorszámozott 192/500. DEDIKÁLT! 3117283
20878
463
Tűz Tamás: Harmincnapos nászút. Toronto, 1973. Amerikai Magyar Írók. DEDIKÁLT Hegedűs Géza írónak. Emigráns kiadás. Kiadói vászon kötésben, papír védőborítóval rajta kis szakadással 3117310
20879
463
Illés Béla: A vígszinházi csata. Bp., 1950. Révai. Hegedűs Géza írónak DEDIKÁLT példány. Pótolt apírborítóval
3119322
20880
463
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. K.n. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF