Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Georg Norbert Schnabel: General-Statistik der europäischen Staaten mit vorzüglicher Berücksichtigung des Kaiserthumes Österreich. I. Theil. Prag, 1829, J. G. Calve'sche Buchhandlung. Korabeli kopottas, enyhén laza egészvászon-kötésben.
20869.

Rufpreis:
2 000 HUF

Abelovszky Eliz: Szót kérek Amerikából. DEDIKÁLT! Versek, tanulmányok. Beszédek. Bp., 2006, Összmagyar Testület. Kiadói papírkötés.
20870.

Rufpreis:
1 800 HUF

20871.

Rufpreis:
1 800 HUF

20872.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.
20873.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
20874.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20875.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdős Renée: Római levelek. ALÁÍRT! Bp., 1922, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
20876.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Anna: Magyar. Bp., 1992. Magyar írószövetség. Kiadói papírborítóval90 + (6)p. Sorszámozott 192/500. DEDIKÁLT!
20877.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tűz Tamás: Harmincnapos nászút. Toronto, 1973. Amerikai Magyar Írók. DEDIKÁLT Hegedűs Géza írónak. Emigráns kiadás. Kiadói vászon kötésben, papír védőborítóval rajta kis szakadással
20878.

Rufpreis:
2 800 HUF

Illés Béla: A vígszinházi csata. Bp., 1950. Révai. Hegedűs Géza írónak DEDIKÁLT példány. Pótolt apírborítóval
20879.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. K.n. Kiadói papírkötés.
20880.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF