Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

2 db Wictor Charon kötet: Önmenedzselés felsőfokon. Bp., 1990. Szemtanú Kiadó. Kiadói papírkötés. + A misztikus út. Bp., 1993. Vízöntő Kiadó. Kiadói papírkötés.
20881.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rushton, Alice M.: Autographs and Birthdays of Eminent Persons. Complied by - - . London, 1896, Sampson Low, Marston and Co. Ltd., VI+(2)+407+(1) p. A korban, illetve korábban élt híres személyek facsimile aláírásaival. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, erősebben sérült, ragasztott gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel. Több lapon korabeli, kézzel írt aláírásokkal (közte magyar nevekkel).
20882.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Regény. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20883.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mester József: Mocsárlak okosai. Humoros regény. Nagyvárad, 1903, Helyfi László, 286 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos címlappal, foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal.
20884.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kozma Dezső: Koltói János. Petőfi Júliája. Kolozsvár - Napoca, 1985, Dacia. Kiadói papírkötés.
20885.

Rufpreis:
2 000 HUF

20886.

Rufpreis:
5 000 HUF

20887.

Rufpreis:
1 800 HUF

20888.

Rufpreis:
2 000 HUF

20889.

Rufpreis:
2 400 HUF

20890.

Rufpreis:
3 000 HUF

20891.

Rufpreis:
1 800 HUF

20892.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF