Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

21176.

Rufpreis:
800 HUF

Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, .Sorszámozott 736 /2850
21177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wuint József, Drozdy Gy.: szerk: A magyar gyermek olvasókönyve. Bp., 1927. Révai. 368p. Kiadói papírborítóval
21178.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamás István: A szegedi pedellus. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói rajzos papírkötésben. Kner Jucika ex librisével. Terv Kozma Lajos.
21179.

Rufpreis:
1 600 HUF
21

Upton Sinclair: Letűnt világ I-II. Budapest, 1945, Renaissance. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé kopott papír védőborítón apró szakadásokkal, kissé sérült kötéssel.
21180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Upton Sinclair: Két világ között I-II. Budapest, 1945, Renaissance. A borító Hámori György munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóval.
21181.

Rufpreis:
1 600 HUF

Humor a romok közt. [Róma] Roma, 1957. Tipolitografia Adriana. 62 + [2] p. Első kiadás. Az 1956-os forradalom eltiprása után kiadott viccgyűjtemény a Rákosi- és a Kádár-korszak pártfunkcionáriusait, vezetőit és jellegzetes kiszolgálóit teszi nevetségessé, oldalszámozáson belül néhány egész oldalas és szövegközti rajzzal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Ritka.
21182.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Lomb Kató: Nyelvekről jut eszembe... (Dedikált.) (Budapest), 1983. (A szerző kiadása - Egyetemi Nyomda). 141 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak with my very best wishes, Lomb Kató". A kötet szerzője Lomb Kató (1909-2003) műfordító, ismeretterjesztő könyvek szerzője, tolmács, a világ első szinkrontolmácsainak egyike. Fűzve, színes kiadói borítóban. Jó példány.
21183.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF